+90 0212 438 42 06

İlk Yardım18.5.2022

 Herhangi bir hastalık veya kaza sonucu sağlığı tehlikeye girmiş olan kişiye, olay yerinde sağlık personeli gelinceye kadar durumun kötüleşmesini önlemek amacıyla tıbbi araç gereç aranmaksızın eldeki olanaklar ile yapılan İLAÇSIZ uygulamalardır. İlk yardım eğitimlerine; şirketler, fabrikalar, atölyeler, okullar, sürücü kursları, dernekler, vakıflar, belediyeler, kamu kuruluşları, üniversiteler, aileler ve ilkyardımı öğrenmek isteyen tüm birey ve tüm kuruluşlar alabilriler.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    (B) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesiyle en az dört yıl fiilen görev yaptığını iş güvenliği uzmanlığı sözleşmesi ile belgeleyen ve (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılarak yapılacak (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavında başarılı ola
  • Ataşehir Kurumsal Sosyal Uygunluk Denetimi
    Ataşehir´de aradığınız Kurumsal Sosyal Uygunluk Denetimi uzmanlarının yer aldığı Taksim osgb firmamızı ziyaret ederek bir çok bilgiye erişebilirsiniz.
  • İşyeri Sahipleri İş Güvenliği Uzmanı Oluyor
    10?dan az çalışanı olan ve az tehlikeli sınıfta yer alan küçük işletme sahipleri kendi işyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini yürütebilecek.
Firmamız T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.