Arnavutköy İşyeri Acil Durum Eylem Planlaması19.04.2019

Arnavutköy´de veya İstanbul´un farklı bir ilçesinde İşyeri Acil Durum Eylem Planlaması taleplerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.


Yangın, Parlama, Patlama, İş Kazası, Deprem, Sel, Yıldırım, Tehlikeli Kimyasal Maddelerden Kaynaklanan Yayılım, Sabotaj Gibi Acil Müdahale,yüksekten Düşme, İlk Yardım Veya Tahliye Gerektiren Olaylar. Acil Durum Planı dosyası, İdareciler için Dosya ve Dokümanlar bölümünde bulunmaktadır. Acil Durum Planı Eğitimhane, Acil Durum Planını firmamız Taksim OSGB sizlere sunmaktadır.

İş yerlerinizde bulunmakta olan çalışma ortamlarını, alanlarınızda kullanmakta olduğunuz madde ve makineleri ve iş ekipmanlarını çevre ve konumunuz dikkate alınarak hazırlamakta olan firmamız işyerini ve çevreyi aynı zamanda da çalışanı korumaya yönelik ACİL EYLEM PLANLARINI hazırlamaktadır. Acil durumlarda ekipleri, müdahale ve periyotları kullanacak ekipi oluşturmaktayız. Çalışma ortamlarında çalışanların etkilenmesi olası tüm acil durumlar firmamız tarafından belirlenmekte ve sunulmaktadır. Oluşması durumunda acil durumların önleyici ve sınırlayıcı önlemlerin alınmasını da sağlarız.

Arnavutköy bölgesinde bulunan bir çok kurum ve kuruluş için en etkili şekilde hazırlanacak olan acil durum eylem planlarında gerekli tüm ölçüm ve değerlendirmeleri yapmaktayız. İş yerinizi acil durumuna göre söndürme, ilkyardım, koruma ve kurtarma alanlarında eğitimlerimizi vermekteyiz. Acil durumlara çalışanlarınızın ve işyerinizin daima hazır olması amacı göz önüne alınarak tatbikatları yapmakta ve acil durum eylem planını en etkili şekilde hazırlamaktayız.

Firmamızın yapacağı risk değerlendirilmesi sonuçlarında tüm durumlar göz önüne alınır ve belirlenir. Bu durumların ardından mümkün ve olması durumunda acil durumlardan oluşacak zararları önlemek ve etkilerinin büyümesini azaltmak amacı ile gerekli önlemler alınır. İş güvenliği uzmanının hazırladığı acil durum eylem planına sizlerde sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi ve en uygun fiyatlar için Arnavutköy´de sizlerde hemen bizi arayabilirsiniz.

0850 888 85 63 numarası veya iletişim sayfamızda yer alan müşteri hizmetleri hatlarından firmamıza ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını telefon üzerinden de edinebilirsiniz.


Ara

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetmeliği
    Bu Yönetmelik, 20/6/2012 tarihli ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamına giren tüm yapı işlerinin yapıldığı işyerlerinde uygulanır.
  • ADR Yönetmeliği Madde 4 1 1 10
    4.1.1.10 Sıvılar yalnızca normal taşıma koşullarında oluşabilecek iç basınca uygun bir dirence sahip IBC?lere ve ambalajlara doldurulmalıdır.
  • Termal Konfor Ölçümü
    Çalışanın gerek zihinsel gerekse bedensel olarak tam zindelik hissetmesi için gerekli ısı, nem, hava akımı, gibi iklim şartları termal konfordur ve bu termal konfor şartlarının periyodik olarak ölçülmesi gereklidir.
Firmamız T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.