+90 0212 438 42 06

İlk Yardım18.5.2022

 Herhangi bir hastalık veya kaza sonucu sağlığı tehlikeye girmiş olan kişiye, olay yerinde sağlık personeli gelinceye kadar durumun kötüleşmesini önlemek amacıyla tıbbi araç gereç aranmaksızın eldeki olanaklar ile yapılan İLAÇSIZ uygulamalardır. İlk yardım eğitimlerine; şirketler, fabrikalar, atölyeler, okullar, sürücü kursları, dernekler, vakıflar, belediyeler, kamu kuruluşları, üniversiteler, aileler ve ilkyardımı öğrenmek isteyen tüm birey ve tüm kuruluşlar alabilriler.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Tarım Sektöründe Ergonomik Riskler ve Ayakta Çalıştırma
    Tarım Sektöründe Ergonomik Riskler ve Ayakta Çalıştırma Gerektiren İşler ile ilgili bir çok bilgiye Taksim Osgb web sitesinden erişebilirsiniz.
  • Kurul Üyelerine İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
    İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulları Hakkında Yönetmelik Kapsamına giriyorsanız yine bu yönetmelik Madde 7 ye göre ?Kurul Üyeleri? ne aşağıdaki konularda eğitim vermelisiniz.
  • Tozla Mücadele Yönetmeliği
    Bu Tebliğin amacı; pnömokonyoz yönünden değerlendirme yapacak okuyucuların eğitimleri, sayısı, okuyucuların pnömokonyoz değerlendirmedeki süreçleri ve buna bağlı işveren yükümlülükleri ile pnömokonyoz yönünden değerlendirilecek akciğer radyografileri ile
Firmamız T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.