+90 0212 438 42 06

İlk Yardım18.5.2022

 Herhangi bir hastalık veya kaza sonucu sağlığı tehlikeye girmiş olan kişiye, olay yerinde sağlık personeli gelinceye kadar durumun kötüleşmesini önlemek amacıyla tıbbi araç gereç aranmaksızın eldeki olanaklar ile yapılan İLAÇSIZ uygulamalardır. İlk yardım eğitimlerine; şirketler, fabrikalar, atölyeler, okullar, sürücü kursları, dernekler, vakıflar, belediyeler, kamu kuruluşları, üniversiteler, aileler ve ilkyardımı öğrenmek isteyen tüm birey ve tüm kuruluşlar alabilriler.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • ISO 17020 Standardı Hangi Firmalar İçindir
    ISO 17020 standardı muayene hizmeti veren tüm kuruluşlar için ulusal ve uluslararası platformlarda tanınma imkanı sunduğu için, tüm muayene kuruluşlarının hizmetlerini uluslararası arenaya taşımak için almaları gereken bir akreditasyondur.
  • ADR Yönetmeliğine Göre Gazların Taşınması ile ilgili Muafiyetler
    Gazların taşınması ile ilgili muafiyetler ADR tarafından konulan hükümler aşağıdakilerin taşınması için geçerli değildir:
  • Tozla Mücadele Yönetmeliği
    Bu Tebliğin amacı; pnömokonyoz yönünden değerlendirme yapacak okuyucuların eğitimleri, sayısı, okuyucuların pnömokonyoz değerlendirmedeki süreçleri ve buna bağlı işveren yükümlülükleri ile pnömokonyoz yönünden değerlendirilecek akciğer radyografileri ile
Firmamız T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.